"1984. Edukacinė ekskursija-spektaklis"

“Atgal į SSSR” – edukacinis spektaklis sovietiniame bunkeryje
GYVA ISTORIJOS PAMOKA
Spektaklis – unikali gyvosios istorijos pamoka, galimybė pačiam pažinti tėvų ir senelių išgyventą totalitarinį režimą ir naujai įvertinti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

„Pati keisčiausia turistinė atrakcija visoje Europoje“, „Tie išprotėję lietuviai įkūrė pramogų parką, pavadintą „1984. Išgyvenimo stovykla“. Taip apie projektą sovietiniame bunkeryje rašo viso pasaulio spauda. 25 km nuo Vilniaus, Nemenčinės miškuose, 5 metrų gylyje po žeme – 3000 kvadratinių metrų slaptas požeminis bunkeris, kuriame atkurta autentiška sovietinė tikrovė. Sveiki atvykę į Bunkerį, sveiki atvykę į SSSR .

Atsisveikinę su savo asmeniniais daiktais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis moksleiviai dvi valandas gyvens netikėtumų pilną SSSR piliečio gyvenimą. Jie bėgs labirintais 5 metrų gylyje po gelžbetonio plokštėmis, pamatys 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, bus tardomi KGB kabinete, mokysis pačių absurdiškiausių lozungų, patirs darbo terapijos bei sovietinės medicinos „stebuklus“, pratinsis nešioti dujokaukę ir valgys sovietinius priešpiečius. Priešpiečių metu kiekvienam spektaklio dalyviui bus įteiktas SSSR piliečio pažymėjimas.

Trukmė – 2,5 val. Kaina – 25 lt asmeniui su priešpiečiais, bet ne mažiau 1000 lt visai grupei. Grupės vadovai (3 asm. nemokamai) Į kainą įeina specapranga, spektaklis bunkeryje, priešpiečiai, SSSR piliečio pažymėjimas kiekvienam dalyviui ir speciali dovana grupei.
Galimi užsakymai ir mažesnėms grupėms. Kaina grupei iki 26 asm – 700 Lt.

Telefonas: 
+370 696 14 993
Adresas: 
Naujasodės kaimas, Vilniaus rajonas
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Failas: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (2 votes)