Edukacija "Ebru menas Lietuvoje"

Pasirinkite Jums priimtiniausią susidraugavimo su EBRU būdą:
Ebru meno technikai, kuri atkeliavusi iš Turkijos, naudojamos tik natūralios, žmogui ir aplinkai nekenksmingos priemonės. Dažai gaminami iš dirvožemio, augalų, metalų oksidų. Ruda ir raudona spalva ir atspalviai – iš dirvožemio, skirtinguose Turkijos regionuose dėl skirtingo reljefo yra skirtingų atspalvių dirvožemio, kuris ir naudojamas dažų gamyboje. Žalia, mėlyna, geltona spalvos – iš augalų, o balta – iš balto, kvarcinio paplūdimio smėlio, juoda – medžio anglis.
Vėliau, tapant kūrinį, dažais padengiamas ebru indas, kuris pripildytas jūros dumbliais sutirštintu vandeniu. Patys dažai išpurškiami teptukais pagamintais iš arklio uodegos ir rožių stiebelių. Vėliau dažai vandens paviršiuje formuojami specialiais įrankiais, taip kuriamas pageidaujamas vaizdas. Jį dailininkas gali keisti daugybę kartų, papildyti ar net gi pakeisti iš esmės. Na, o kai nusprendžia piešinį išsaugoti tereikia ant vandens paviršiaus užtiesti popieriaus lapą. Dažai akimirksniu įsigeria į popierių ir grakščiai bekeliant lapą visas piešinys persikelia ant popieriaus. Piešinys taip pat gali būti perkeltas ant audinio, keramikos, medžio, stiklo ar metalo.
Ebru meno kursų ciklas. Jums patogiu laiku , visoje Lietuvoje, vykstantys užsiėmimai, kurių metu susipažįstama su daugybe EBRU galimybių, naudojamomis technikomis, priemonėmis. Užsiėmimai vyksta ciklais – Popieriaus Ebru, Keramikos ir medžio, bei audinio ebru. Užsiėmimų metu yra galimybė savo sukurtą piešinį perkelti ne tik ant popieriaus, bet ir ant medžio, audinio, keramikos.
EBRU pamokėlė. Tai galimybė, Jums patogiu laiku, susipažinti ir paliesti EBRU meną ir jo taikymo pagrindus, pačiam sukurti kelis piešinius.
EBRU Jūsų renginyje. Yra galimybė savo šventę padaryti neeiline – įmonių, organizacijų šventėse, pristatymuose, renginiuose; asmeniniuose, draugų susibūrimuose, gimtadieniuose ir net gi vestuvėse – ebru gali tapti renginio „vinimi“. Renginio metu rodomos EBRU meno galimybės, video kameros ir projektoriaus pagalba, perkeliant visą ebru meno kūrimo proceso vaizdą ant sienos ar specialaus stendo. Renginio svečiai taip pat gali patys susikurti piešinį.
Ebru meno (tapybos ant vandens) terapijos teoriniai ir praktiniai mokymai socialiniams darbuotojams (programa patvirtinta Darbo rinkos mokymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos trukmė: 8 ak. teorinės ir 8 ak. praktinės val.). Išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Priimami užsakymai:
EBRU technika dekoruoti daiktai. Tai pagal individulius užsakymus teikiama paslauga. Dekoruojami įvairūs dirbiniai iš keramikos, medžio, audinio bei patys audiniai, paveikslus.
EBRU priemonės. Pagal specialius užsakymus sukomplektuojamas pageidaujamas EBRU meno „krepšelis“, kurį sudaro: dažai, tirštiklis, darbo įrankiai. Dažai bei tirštiklis gali būti sukomplektuoti pagal jūsų pageidaujamą kiekį, tūrį, kainą bei spalvinį pasirikimą.

Organizatorius: 
Kursus vykdo Irma Čekanauskienė
Telefonas: 
+370 698 55865
Adresas: 
Ebru meno kursai organizuojami visoje Lietuvoje ir užsienyje.
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Edukacine programa Ebru menas
edukacija Ebru menas
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (2 votes)