Edukacija "Keramikos dirbtuvėlės"

Keramikos dirbtuvėlėse laukiami visi norintys savo rankomis pasigaminti molinių darbelių namams, dovanoms, ar tiesiog po dienos rūpesčių dvasiškai pailsėti jaukioje kūrybinėje aplinkoje.
Čia jūs galėsite: išmokti elementarių keramikos meno įgūdžių, įvairių keramikos meno technikų, įgyvendinti savo sumanymus molyje, galėsite rankomis nulipdyti indą savo virtuvei ar dovanai, atsiskleisti kūrybiškai.
Užsiėmimus veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.
Jokio amžiaus apribojimo nėra. Kiekvienam pagal gabumus ir kūrybines idėjas bus skirtas tinkamas dėmesys. Dirbsite mažose grupėse, jums bus suteikiami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos, tad tereikia atsinešti tik gerą nuotaiką
Užsiėmimas vyksta susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei 2 - 2,5 val., kaina asmeniui 20 Lt. (įskaičiuota molis, glazūros, gaminių degimas, kitos reikalingos priemonės). Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.
Daugiau edukacinių pamokėlių galite rasti mokyklos tinklapyje.

Organizatorius: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Telefonas: 
8 685 64561
Adresas: 
S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, Alytus
El. paštas: 
Nuotraukos: 
keramikos užsiėmimas
keramikos užsiėmimas
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (2 votes)