Edukacinė programa angelų burtai

„Kai aš žiūriu į dangų, mano žvilgsnis tampa žydras, kai einu žole – žalias. Viskas atsiranda iš stebėjimų. Mes viską gauname iš gamtos. Kai žvelgiu į vario raudonumu nusidažiusius grikių laukus, mano vaizduotėje išnyra raudonas angelas“.

Tautodailininkė Rimantė Butkuvė

Angelas – mistinė būtybė, dangiškų turtų ir Dievo sosto sargybinis, dailėje vaizduojamas kaip žmogus su sparnais. Angelai dažniausia piešiami gražūs, stiprūs ar taurūs. Užsiėmimo metu sužinoma kaip angelai skirstomi pagal hierarchiją, kokie jų simboliai ir atributika, globa ir reikšmė paveiksluose. Mes visi galėtume būti vienas kitam angelais. Mes visi galime tikėti šviesos pagalba. Svarbu paklausyti savo širdies, nes ji geriausiai jaučia angelą. Angelų tema labai subtili, o šis žodis – labai jautrus. Tai yra padėkos, dovanos išraiškos, grožį ir gerumą atspindintis žodis. Žmogus žmogui gali būti kaip angelas, kaip apsauga, gerų minčių nešėjas ir artimo širdies globėjas. Mielas pasveikinimas, parašytas ranka, kur kas brangesnis nei elektroninis atvirukas. Ypač jeigu jis pagamintas savo rankomis.

Praktinėje dalyje lankytojai naudodami įvairias priemones piešia, gamina angelų figūrėles, kuria originalius atvirukus, knygų skirtukus. Pratybos netradicinėje Angelų Muziejaus aplinkoje skatina kūrybingumą, meninę saviraišką, ugdo kruopštumą, susitelkimą, leidžia pajusti kūrybos džiaugsmą.

Naudojamos įvairios technikos ir priemonės: popieriaus karpinių klijavimas, piešimas ant popieriaus. Priemones (storesnį popieriaus lapą, spalvoto popieriaus, sausų klijų, spalvotų flomasterių, pieštukų, tušinukų) dalyviai atsineša patys.

Programos pritaikomos įvairių amžiaus grupių mokiniams. Trukmė – 1,5 val. Išankstinė registracija.

Telefonas: 
8 381 51447
Adresas: 
Vilniaus g. 11, Anykščiai
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (3 votes)