Edukacinis Stalo žaidimas „Uppsala“

Metas pasitikrinti savo geografines žinias, proto bokšte! Žaidimas 2-6 žaidėjams nuo 10 m.
AR PAŽĮSTI EUROPĄ? Ar žinai, kur yra Uppsala? Būtent Uppsala! Juk ji tikrai yra į pietus nuo Sankt Peterburgo? Bet ji yra ir į vakarus nuo Kopenhagos? Uppsala yra tikrai daug toliau Šiaurėje nei Berlynas! Kas taip puikiai pažįsta Europą, kad atsakytų į tokius klausimus, turi daugiausiai šansų laimėti žaidimą. Kieno žinios ne tokios geros, tiems belieka tik tikėtis, kad kitiems seksis ne ką geriau arba kad kita ištraukta kortelė bus iš šalies, kurioje praleidote paskutines savo atostogas.
Šis stalo žaidimas labai paprastas. Yra daug kortelių, ant kurių surašyti Europos miestai. Imi vieną kortelę ir dedi ją ant stalo. Kitas žaidėjas ima antrą kortelę su kitu miestu ir deda nat stalo taip, kad ji atitiktų savo poziciją tikrame žemėlapyje. Pvz., paryžių reikėtų dėti į vakarus nuo kauno arba į pietus nuo Helsinkio. žaidime nemažai ir Lietuvos miestelių.
Šis žaidimas gali tapti „spąstais“ bet kuriam paaugliui, nenorinčiam mokytis geografijos – nori nenori jis pradės vartyti žemėlapius, domėtis Europos geopolitine padėtimi ir didins savo žinių bagažą. O suaugusiems tai bus puiki proga pasitikrinti savo žinias. Tiesa, turintys gerą fotografinę atmintį arba puikiai besiorientyuojantys erdvėje žaidėjai turės pranašumą net prieš tuos, kurie pusę kortelėse pateiktų miestų ar objektų yra aplankę. Kas iš to, kad žinai, kur yra Roma – svarbu žinoti, į kurią pusę ji nutolusi nuo valetos... Nuo ko?!

Šį stalo žaidimą galima nusipirkti įvairiuose prekybos centruose.

Telefonas: 
nėra
Adresas: 
nėra
Dar nebalsuota