Iliuzijos. Mokslas ar mistika?

Ar pastebėjote, kad kartais pasaulis gali atrodyti ne visai toks, koks yra iš tikrųjų? Ar jums teko matyti miražą - netikrą vandens balutę vasarą ant karšto asfalto? Ar kada kilo klausimas, iš kur tokios iliuzijos atsiranda? Ar kada nors susimastėte, kam mums reikalingos dvi akys? Kodėl vienaakiai ciklopai tokie nerangūs?

Energetikos ir technikos muziejaus edukacinė programa „Iliuzijos. Mokslas ar mistika?“ atsakys Jums į šiuos klausimus bei užduos daugelį kitų. Čia mes dalinsimės patirtimi apie įvairias optines iliuzijas, aiškinsimės jų prigimtį bei susidarymo galimybes. Pasinersime į galvą apsukantį optinių iliuzijų pasaulį: "gręšime" skylę delne, žiūrėsime pro spalvotus 3D akinius mėgindami pamatyti erdvinius vaizdus plokščiame ekrane, mėginsime įžvelgti dėmėse ar debesyse susidarančius vaizdus, matysime vaiduoklišką trispavę, ir tai - tik pradžia...

Edukacinę programą „Iliuzijos. Mokslas ar mistika?“ sudaro: praktiniai užsiėmimai/žaidimai su optinėmis apgaulėmis (50 min.) ir apžvalginė ekskursija po interaktyvias fizikos mokslo dėsnių pažinimo ekspozicijas „Technika vaikams“ ir „Technikos mokslas“ (30 min.).

Telefonas: 
8-5 275 43 12, 8-5 2782085
Adresas: 
Energetikos ir technikos muziejus, Rinktinės g. 2, Vilnius
El. paštas: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (3 votes)