Kam skirta kupra

Maloniai laukiame Jūsų kaimo turizmo sodyboje „Gaja“, kuri siūlo dalyvauti įdomioje ir linksmoje edukacinėje programoje „Kam skirta kupra“.
Edukacinės programos metu Jūs aplankysite sodyboje esantį mini zoo ir susipažinsite su draugiškais jo gyventojais: linksmaisiais kamerūno veislės ožiukais Bona ir Bugiu, šetlando veislės poniais Beta ir Pūkiu, asiliukų šeimyna, baltuoju dvikupriu kupranugariu Sabur, žirgais, įvairiais naminiais ir dekoratyviniais paukščiais – afrikinėmis žąsimis, perlinėmis vištomis, liaudyje dar vadinamomis patarškomis, pentardomis, šilkinėmis vištomis, kochinchinų, antverpenų, sebraitų veislių vištomis ir kt.
Programos metu Jūs ne tik pamatysite įvairius gyvūnus, bet ir išmoksite, kaip juos šerti, lesinti, šukuoti ir kitaip prižiūrėti.
Sužinosite, kodėl kupranugariai yra vadinami dykumų laivais, kam iš tikrųjų yra skirta jų kupra. Įminsite Kleopatros grožio paslaptį – asilių pieno vonia. Galėsite įsitikinti, ar asilai tikrai yra tokie užsispyrę, kaip apie juos kalbama. Pamatysite, kurių vištų oda violetinė, vietoje plunksnų – pūkai, sužinosite, kurių vištų kaulai juodi, kokios savybės būdingos kiekvienai veislei.
Susipažinimo su sodybos svečiais mielai lauks šetlando poniai, kurie pripažįstami kaip stipriausi arkliai žemėje (atsižvelgiant į ūgį).
Programos metu Jūsų laukia įvairios užduotys, rungtys bei žaidimai, kuriuose kartu su jumis dalyvaus ir sodybos gyventojai – linksmuoliai ožiukai ir draugiškieji poniai.
Įveikę visas užduotis, jėgas atgausite paragavę ant laužo verdamo šutinio ar žemaitiško kastinio su karštomis bulvėmis, atsigėrę duonynės ar karštos gilių kavos.
Programos tikslinė grupė – moksleiviai, šeimos su vaikais bei visi, kurie myli gyvūnus ir nori daugiau sužinoti apie įdomų ir nepaprastą jų gyvenimą.
Programos trukmė – apie 3 val.
Dalyvių skaičius – 10–40 asmenų.
Kaina: 20 Lt / 1 asmeniui. Papildomai 15 Lt / 1 asmeniui, jeigu ant laužo yra verdamas šutinys.

Jūsų laukiame ir smagių bei nepamirštamų akimirkų linkime kaimo turizmo sodyboje „Gaja“.
Klausti kviečiame telefonu +370 611 51513, el. paštu info@sodybagaja.lt.

Organizatorius: 
Kaimo turizmo sodyba "Gaja"
Telefonas: 
+370 611 99616
Adresas: 
Pabariukų k., Tytuvėnų apyl. sen., Kelmės r. sav.
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (13 votes)