Keramikos edukucinės programos

Keramikos dirbtuvėlės - ADI keramikos studijoje

Maloniai kviečiame Jūsų mokyklos mokinius į ADI studijos keramikos edukacines programas. Jų metu sužinosite apie lietuvių keramikos istoriją, medžiagas, susipažinsime su keramikos pradžiamoksliu ir patys pradėsime lipdyti. Dirbtuvių metu sukursime idealią aplinką dalyvių kūrybingumui ir meniniams gebėjimams atsiskleisti, o sukurtus darbelius vėliau dalyviai pasiims su savimi.

Siūlome pasirinkti vieną iš užsiėmimo temų:
☼ Laimės pasagėlės. Šio užsiėmimo metu lipdysime pasagėles sau ir visiems savo šeimos nariams: tėveliams, broliams ir seserims. Pagaminsime po keletą nuostabių dovanėlių, nešiančių sėkmę (rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams).

☼ Talismanas. Gaminsime unikalius, laimę nešančius ir apsaugančius talismanus (rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams).

☼ Zoologijos sodas. Iš įvairių formelių gaminsime gyvūnėlius, kuriuos įvairiais būdais dekoruosime ir puošime (rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams).

☼ Mylima skrynutė. Užsiėmimo metu iš molio lakštų lipdysime skrynutes, skirtas mylimiems daikteliams susidėti. Dekoruosime jas įvairiais būdais (rekomenduojama 5-12 klasių mokiniams).

☼ Pieštukų namai. Kursime žaismingas pieštukines (rekomenduojama 5-12 klasių mokiniams).

Su džiaugsmu laukiame mokinių grupių nuo 10 iki 30 asmenų. Programos kaina vienam dalyviui – 3.00€. Lydintiems asmenims – pakvietimas nemokamas. Užsiėmimo trukmė – 1 val. Būtina išankstinė registracija.

Kontaktai:
Algirdo g. 35, Vilnius
Internetinė svetainė: www.adistudija.lt
Elektroninis paštas: info@adistudija.lt; Tel. nr. +37065314549

Organizatorius: 
ADI keramikos studija
Telefonas: 
+37065314549
Adresas: 
Algirdo g. 35, Vilnius
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Failas: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (4 votes)