Kino kursai su režisiere Kristina Buožyte "Nuo idėjos iki filmo..."

2 mėnesių trukmės kino kursai „Nuo idėjos iki filmo...“ su režisiere Kristina Buožyte
Nuo idėjos iki filmo... Šie kursai skirti tiek pradedantiesiems, tiek siekiantiems pagilinti savo žinias trumpametražių filmų kūrimo srityje. Paskaitos apims scenarijaus rašymo, pasiruošimo gamybai, filmavimo, režisavimo, montažo etapus. Dalyviai turės galimybę išvystyti ir įgyvendinti savo idėjas, pritaikydami įgytas teorines žinias, kuriant trumpametražius vaidybinius filmus.
Kursų programa patenkins besidominčių kino menu ir siekiančių suprasti filmų gamybos specifiką žingeidumą - kaip išvystyti idėją iki scenarijaus (trijų dalių istorijos struktūra, įsimintinų personažų kūrimas, filosofinis, socialinis, asmeninis istorijos pjūviai), kaip pasiruošti filmavimams (filmo stilistikos pasirinkimas, „mood book‘o“ parengimas, kompozicijos svarba istorijos pasakojime, kadruotės paruošimas), kaip filmavimo aikštelėje pasiekti kuo optimalesnį rezultatą (planavimas, darbas su aktoriais, pareigybių pasidalinimas), kaip montažas ir garso takelis įtakoja galutinį filmo produktą (ritmas ir jo įtaka istorijos pasakojimui, garso dizaino poveikis, muzikos panaudojimo galimybės). Visų kursų metu teorinę programą lydės trumpos ir žaismingos praktinės užduotys.
Paraleliai kursų dalyviai bus skatinami savarankiškai ir grupėse vystyti trumpametražių filmų scenarijus, pasidalinti kino profesijų vaidmenimis, suplanuoti ir pasiruošti filmavimams bei nufilmuoti ir sumontuoti pasirinktus kino projektus. Kursų pabaigoje bus surengta vieša sukurtų filmų peržiūra.
Kursų pradžia - nuo Kovo 14 d., pirmadieniais 19.00 - 21.00 val.
Registracija iki Kovo 10 d.
Registracija ir informacija - sigita.pikturnaite@gmail.com, +370 693 98586
Kursų kaina - 120 Eur

Plačiau apie kursus: http://www.houseofpuglu.com/lt/kursai/kino-kursai

Organizatorius: 
House of Puglu
Telefonas: 
+370 693 98586
Adresas: 
Vilniaus g. 16, Vilnius
Nuotraukos: 
Dar nebalsuota