Pynimas iš vytelių | Edukacinės programa

Pynimas iš vytelių

Pynimas iš vytelių
Pinti darbeliai spinduliuoja ypatingą atmosferą, malonų medžio kvapą. Medis priartina žmogų prie gamtos, prie senovinių lietuvių liaudies tradicijų, išmoko pajusti grožį. Pynimo darbai ugdo dėmesį darbo kokybei, darbštumą ir kūrybiškumą.
Pynimas nereikalauja didelės fizinės jėgos, bet būtina pirštais pajusti, kaip vytelę išlankstyti, norint, jog ji atgultų į savo vietą ir gražiai atrodytų. Patyrusių mokytojų rankose karklo vytelė ir šiaudas lyg burtų lazdelė: gimsta baldai, krepšiai, indai. Prie tokio amato malonu vien prisiliesti.
Užsiėmimus veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.
Jokio amžiaus apribojimo nėra. Kiekvienam pagal gabumus bus skirtas tinkamas dėmesys. Dirbsite mažose grupėse, jums bus suteikiami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos, tad tereikia atsinešti tik gerą nuotaiką.
Užsiėmimas vyksta susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei 2 - 2,5 val., kaina asmeniui 20 Lt. Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu., galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.
Daugiau edukacinių pamokėlių galite rasti mokyklos tinklapyje.

Organizatorius: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Telefonas: 
8 685 64561
Adresas: 
S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, Alytus
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Dar nebalsuota