Tapyba ant indų

Sukurkite unikalų, savo rankomis dekoruotą indą,kurį padovanosite sau ar savo draugams.
Viršglazūrinio piešimo pamokos metu galėsite išbandyti stalo indų dekoravimą spalvota glazūra, eksperimentuoti bei išreikšti netikėčiausias Jūsų idėjas.
Dekoravimui naudojamos nekenksmingos bešvinės glazūros. Indai išdegami 1000 C-1250° C temperatūroje, iš jų galima valgyti, plauti indaplovėje.
Ką galima padaryti iš paprasto puodelio, įsigyto parduotuvėje, galite pažiūrėti čia: http://public.fotki.com/amatai
Užsiėmimus veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.
Jokio amžiaus apribojimo nėra. Kiekvienam pagal gabumus ir kūrybines idėjas bus skirtas tinkamas dėmesys. Dirbsite mažose grupėse, jums bus suteikiami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos, tad tereikia atsinešti tik gerą nuotaiką
Užsiėmimas vyksta susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei 2 - 2,5 val., kaina asmeniui 20 Lt. (įskaičiuota indai, glazūros, gaminių degimas, kitos reikalingos priemonės). Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.
Daugiau edukacinių pamokėlių galite rasti mokyklos tinklapyje.

Organizatorius: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Telefonas: 
8 685 64561
Adresas: 
S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, Alytus
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Dekoruotas puodelis
Tapyba ant indų
Dekoruotas puodelis
Dekoruota lėkštė
Tapyba ant inrų
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (3 votes)