Tapyba ant šilko

Piešimas ant šilko – tai menas, poilsis, gydymas ir meditacija…
Kviečiame visus, norinčius patirti šilko ir švelnios, išlaisvintos kūrybos paslaptį. Tapyba ant plonyčio, švytinčio, natūralaus audinio pilna paslapčių, kaip ir pati šilko istorija, apipinta pasakojimais ir legendomis... Per užsiėmimą susipažinsite su šilko dekoravimo subtilybėmis ir sukursite pirmąjį šilką savo namams.
Užsiėmimus veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.
Jokio amžiaus apribojimo nėra. Kiekvienam pagal gabumus ir kūrybines idėjas bus skirtas tinkamas dėmesys. Dirbsite mažose grupėse, jums bus suteikiami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos, tad tereikia atsinešti tik gerą nuotaiką
Užsiėmimas vyksta susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei 2 - 2,5 val., kaina asmeniui 20 Lt. (įskaičiuotas šilkas, tekstiliniai dažai, kitos reikalingos medžiagos ir priemonės). Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.
Daugiau edukacinių pamokėlių galite rasti mokyklos tinklapyje.

Organizatorius: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Telefonas: 
8 685 64561
Adresas: 
S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, Alytus
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (4 votes)