Vilnos vėlimas

Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo, karščio ir vandens. Ir rezultatas garantuotas - tvirtas vilnos pluoštas.
Užsiėmimo metu galėsite pasirinkti tradicinį vilnos vėlimą karštu vandeniu ir muilu arba veltinio vėlimą specialia adata.
Nors tai atrodo taip paprasta, bet patys velti daiktai pribloškia ne vieną. Ateikite įsitikinti, kad ir Jūs tai galite ir pasigaminsite unikalių veltų dirbinių, papuošalų ir aksesuarų.
Užsiėmimus veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.
Jokio amžiaus apribojimo nėra. Kiekvienam pagal gabumus ir kūrybines idėjas bus skirtas tinkamas dėmesys. Dirbsite mažose grupėse, jums bus suteikiami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos, tad tereikia atsinešti tik gerą nuotaiką
Užsiėmimas vyksta susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei 2 - 2,5 val., kaina asmeniui 20 Lt. (įskaičiuota vilna, dažai, kitos medžiagos ir priemonės).Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.
Daugiau edukacinių pamokėlių galite rasti mokyklos tinklapyje.

Organizatorius: 
Alytaus dailiųjų amatų mokykla
Telefonas: 
8 685 64561
Adresas: 
S. Dariaus ir S.Girėno g. 27, Alytus
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Vilnos vėlimas
Vilnos vėlimas
Vilnos vėlimas
Vilnos vėlimas
Vilnos vėlimas
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (1 balsai)