Viskas apie sveikatą be vaistų

Ar jūs viską žinote apie savo sveikatą?
Japonai teigia: Gydytis reikia tris metus iki ligos, o ne tris dienas iki mirties! Nepaisant sparčiai besivystančios, moksliniais tyrimais pagrįstos medicinos, ryškėja akivaizdus poreikis sugrįšti prie naturalios medicinos. Vis daugiau žmonių pasirenka netradicinę mediciną, kaip efektyvų būdą, lengvai pritaikomą praktikoje, nesukeliant šalutinių reakcijų. Ne paslaptis, kad dažnai savo sveikata rimčiau susirūpiname tada, kai negalime iškęsti ligos simptomų be nuskausminamųjų. O juk taip svarbu ligai užkirsti kelią laiku. Tiktai mes kalti dėl mūsų skausmų ir ligų, dėl to,kad mes per anksti senstame, nes gyvename neteisingai. Žmogus sveikatą pradeda vertinti, kai jos netenka. Sveikatą susigražinti žymiai lengviau, kai grįžtame prie naturalių gydymo būdų.
Gal jus seniai domina žinios apie tikslingą vaistažolių arbatų vartojimą? Gal jus domina, kaip pačiam tapti diagnostiku ir nustatyti ligas, pasitelkiant Rytų medicinos išmintį? Kaip išvalyti organizmą nuo šlakų ir parazitų? Kaip naturaliom priemonėm susigražinti prarastą sveikatą?
Kviečiame į paskaitų ciklą apie sveiką gyvenseną, kaip padėti sau ir savo artimiesiems, bei sužinoti senolių išbandytus receptus. Tikiuosi, kad praktiški patarimai palengvins jūsų negalavimus ir paskatins eiti sveikos gyvensenos keliu.
Paskaitas ves Nijolė Lukošienė, medikė-naturopatė, žolininkė, sveiko gyvenimo būdo praktikė.

Organizatorius: 
Nijolė Lukošienė
Telefonas: 
868337065
Adresas: 
Žolyno 11 Ginduliai, Klaipėdos raj.
El. paštas: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 4 (2 votes)