Vitražo variacijos

Kas, kaip ir žmogus, su saule gula, su saule kelia? Kam, kaip ir visai gamtai, taip reikalinga saulės šviesa? Atsakymus į šiuos klausimus ir daug kitų vitražo sukūrimo paslapčių sužinosite atvykę į mūsų edukacinį užsiėmimą “Vitražo variacijos”.
Vitražas – viena įstabiausių monumentaliosios dekoratyvinės dailės šakų. Skaidrus ryškiaspalvio stiklo spindesys, pro vitražą patenkančios įvairiaspalvės šviesos kuriami optiniai stebuklai, užburianti stiklo magija, alchemija, paslaptis… Nuolatinė šviesos ir spalvų metamorfozė. Vitražo menininkas – šviesos dailininkas, jis kuria spalvotos šviesos paveikslą, kuris erdvėje tampa lyg savotiška šviesos muzika.
Užsiėmimo metu sužinosite kuo skiriasi klasikinis ir storasienis vitražai, kokia vitražo paskirtis, kodėl reikėjo vitražų Anykščių bažnyčiai. Apžiūrėję Anykščių Šv. Mato bažnyčios vitražus, sukursite savo spalvines vitražo variacijas (technika įvairi). Galima rinktis vitražo dydį ir sudėtingumą, atsižvelgiant į amžių ir poreikius.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
Rugsėjo – balandžio mėnesiais edukaciniai užsiėmimai vyksta pirmadieniais – šeštadieniais, o gegužės – rugpjūčio mėnesiais pirmadieniais – penktadieniais (savaitgaliais nevyksta).

Organizatorius: 
Anykščių menų centras
Telefonas: 
+37063008100
Adresas: 
Vilniaus g. 11, Anykščiai
El. paštas: 
Dar nebalsuota